Cetrifikát kvality ISO 9001

Je mnoho slovenských stavebných spoločností, ktoré sa neusilujú o zavedenie normy kvality. Niektoré si za certifikačnú autoritu volia zámerne malých certifikátorov, kde je splnenie certifikácie jednoduchšie ako pri veľkých nadnárodných inštitúciách.

V ES sme si v roku 2004 zvolili inú cestu. Našou certifikačnou autoritou je TÜV. Zvolili sme si prísneho partnera, aby sme sa o kvalite naučili všetko, čo nám veľký a náročný cerifikátor môže dať.

Certifikovať kvalitu v tak náročnom odbore, akým je stavebníctvo práve s TÜV, bolo pred trinástimi rokmi naozaj mimoriadne náročné. Dnes sú nám odmenou skvelé výsledky auditov, ktoré každý rok dosahujeme. Trinásť rokov prísnych auditov vybrúsilo procesy nášho fungovania, a dnes sú už audity kvality náročného TÜV rutinnou záležitosťou.

A tak aj výsledok auditu 2016 konštatoval vynikajúcu kvalitu našich domov a služieb. Veľmi nás tešili slová auditora:

”Vaša kvalita stavieb je vyššia, než je v Nemecku bežné a výrazne vyššia, než ostatné, ktoré vidíme v Česku.”

Samozrejmosťou je v ES tiež zavedenie a dodržiavanie noriem ochrany životného prostredia ISO 14000.

Cetrifikát kvality ISO 9001

Aktualizované: 31.1.2017 späť

http://dakujeme-za-skvely-rok-2016.ekonomickebyvanie.sk/iso-9001.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.