Ocenení po šiesty raz - Kvalitná firma

Titul Kvalitná firma sme získali už po šiesty raz a stále sa z toho veľmi tešíme. O tomto ocenení nerozhodujú porotcovia, rozhodujete výhradne Vy. Len spokojní klienti a ich skvelé hodnotenie nám už po šiesty krát prinieslo toto uznanie.

Ocenení po šiesty raz - Kvalitná firma

O titul Kvalitná firma sa uchádzajú najlepšie spoločnosti v jednotlivých odboroch. Zúčastniť sa môžu len firmy, ktoré si verejne dajú ohodnotiť spokojnosť svojich klientov. Na získanie titulu musí byť priemerná známka hodnotenia jednotlivých klientov lepšia ako 1,51. Málo spoločností v odbore výstavby rodinných domov si trúfne dať spokojnosť svojich klientov overiť a len niekoľko spoločností v teste spokojnosti uspeje a získa titul Kvalitná firma.

Naozaj úprimne ďakujeme svojim bývajúcim klientom za úžasne hodnotenia, ktoré nás opäť vystrelili na samý vrchol slovenských staviteľov rodinných domov. Dostali sme 95 jednotiek, 12 dvojok a sedem trojok. Žiadnu horšiu známku sme nedostali! Ďakujeme. Nesmierne si vážime Vašu priazeň. Vaše skvelé hodnotenie je pre nás veľkou energiou vymýšľať pre Vás ešte lepšie služby. Nezaspíme na vavrínoch.

https://www.facebook.com/122400514494717/posts/
1011683088899784

Ďakujeme. Nikdy Vašu dôveru nesklameme.Ekonomické stavby

Ocenení po šiesty raz - Kvalitná firma Ocenení po šiesty raz - Kvalitná firma

Aktualizované: 31.1.2017 späť

http://dakujeme-za-skvely-rok-2016.ekonomickebyvanie.sk/kvalitna-firma.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.